Khanova škola

český komunitní neziskový projekt

Jsme komunita lidí, která chce zlepšit možnosti vzdělávání, a nebojíme se pro to něco udělat.

Khanova škola je vzdělávací portál pro děti i dospělé. Jádro tvoří výuková videa, která skládáme do promyšlených návazností tak, abyste si mohli užít souvislou výuku od úplných základů až po komplexní oborové znalosti. Vše zdarma a z pohodlí vašich domovů.

Seznam nás, kdo se staráme o Khanovu školu

Budeme rádi, pokud se zapojíte. Hledáme překladatele, korektory, tvůrce obsahu, učitele, ale třeba i programátory. Napište nám na marketa@khanovaskola.cz! Také se můžete zeptat přímo na našem fóru. Pro novinky sledujte náš blog, případně naše FB stránky či Twitter.

My a jeden z našich překladatelských maratonů (ČVUT FIT).

Ve školním roce 2017/18 náš web zlepšujeme za podpory společnosti Bakaláři Software. Těšíme se, že budeme studentům, žákům, rodičům i učitelům blíž.

Popis: Definice blended learning podle Clayton Christensen Institute

Khanova škola, z.s.
transparentní účet 2800321231/2010
marketa@khanovaskola.cz

Podmínky poskytování služeb [151 KiB, PDF]

Děkujeme za podporu Nadaci Karla Janečka, bez níž by tento web nevznikl.

„Rádi jsme pomohli.“

Také děkujeme za dlouhodobou podporu společnosti Scio.