Pro učitele

(: Stránka ve vývoji. :)

Co najdete na Khanově škole

Připravujeme sérii článků, které budou popisovat obsah videí na Khanově škole.

Webinář o tvorbě videí na portálu RVP

V září 2017 jsme se zúčastnili webináře pro učitele. Mluvili jsme o Khanově škole a také o tvorbě videí. Záznam webináře je dostupný na portálu RVP a samotná prezentace je ke stáhnutí v PDF formátu.

Khan Academy a její vize

V tomto bloku videí se dozvíte podrobnější informace o Khan Academy a jejích vizích, včetně optimálního využití ve třídě.

Kurz o Blended Learning

Metody tzv. blended learning (v češtině se občas využívá termín kombinovaná či hybridní výuka) si kladou za úkol spojení digitálních technologií a klasických výukových metod. V tomto kurzu z portálu Coursera se dozvíte vše o ruzných typech blended learning, jak je implementovat i konkrétní případové studie z amerických škol.

Metoda převrácené třídy - FAQ

Metoda převrácené třídy je jedním z modelů blended learning. V této sérii krátkých videí se dozvíte praktické rady jak tuto metodu implementovat a jak řešit běžné počáteční problémy.