Khanova škola

český komunitní neziskový projekt

Jsme komunita lidí, která chce zlepšit možnosti vzdělávání, a nebojíme se pro to něco udělat.

Khanova škola je vzdělávací portál pro děti i dospělé. Jádro tvoří výuková videa Khan Academy, která pro vás překládáme a skládáme do promyšlených návazností tak, abyste si mohli užít souvislou výuku od úplných základů až po komplexní oborové znalosti. Vše zdarma a z pohodlí vašich domovů.

Seznam nás, kdo se staráme o Khanovu školu

Budeme rádi, pokud se zapojíte. Hledáme překladatele, korektory, tvůrce obsahu, učitele, ale třeba i programátory. Napište nám na info@khanovaskola.cz! Také se můžete zeptat přímo na našem fóru. Pro novinky sledujte náš blog, případně naše FB stránky či Twitter.

My a jeden z našich překladatelských maratonů (ČVUT FIT).
Popis: Definice blended learning podle Clayton Christensen Institute

Sponzoři a podporovatelé

Ve školním roce 2017/18 náš web zlepšujeme za podpory společnosti Bakaláři Software. Těšíme se, že budeme studentům, žákům, rodičům i učitelům blíž.

Děkujeme za podporu Nadaci Karla Janečka, bez níž by tento web nevznikl.

„Rádi jsme pomohli.“

Také děkujeme za dlouhodobou podporu společnosti Scio.

Khanova škola, z.s.
Nad Branickým pivovarem 1180/11